Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Polerowanie samochodu

Z upływem lat lakier na samochodzie traci swój blask i głębię koloru, przez co staje się mniej błyszczący, a na jego powierzchni można zauważyć delikatne rysy i odpryski.

Przyczyną tego stanu rzeczy są m.in.:

 • warunki atmosferyczne,
 • zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu i przyklejające do lakieru, tworząc kolejne warstwy,
 • niewłaściwe mycie,
 • ptasie odchody,

Dlatego też chcąc odzyskać blask lakieru, należy przepolerować wszystkie lakierowane elementy.

Do tego celu wykorzystujemy odpowiednie narzędzia i środki, które pozwolą ten efekt uzyskać.

Decydując się na tego typu usługę,  klient ma przygotowane auto pod użycie wszelkiego rodzaju środków do konserwacji i nabłyszczania lakieru celem uzyskania trwalszego i głębszego efektu wizualnego samochodu.

Jak przebiega polerowanie samochodu?

Polerowanie samochodu jest procesem czasochłonnym. Dokładne zdjęcie rys z karoserii wymaga kilku godzin. Korekta lakieru jest zabiegiem trwałym, którego efekt utrzymuje się nawet przez kilka lat. Wygląd samochodu, po wykonanej przez nas usłudze polerowania, zależy od tego, jak klient będzie o niego dbać w codziennym użytkowaniu. Należy unikać między innymi mycia szczotkowego pojazdu. Pielęgnacja auta powinna się rozpoczynać od czyszczenia aktywną pianą. Nasz lakiernik samochodowy usunie także ewentualne ubytki w lakierze.

Polerowanie auta to usługa, którą świadczymy przy pomocy profesjonalnych narzędzi i preparatów. Przed rozpoczęciem właściwej pracy dokładnie myjemy samochód, wykonujemy glinkowanie i zabezpieczamy elementy, które nie mogą być polerowane. Są to części wykonane z tworzywa oraz chromu. Mechaniczne polerowanie auta wymaga odpowiedniej wiedzy i wprawy. Nasi pracownicy są wykwalifikowani w tej dziedzinie. Stosujemy profesjonalny sprzęt oraz gąbki dedykowane do konkretnej pasty. Prace wykonujemy spokojnie i powoli. Na koniec używamy pasty wygładzającej i odpowiednio woskujemy całą powierzchnię karoserii. Po tak wykonanej usłudze auto ma lustrzany blask i nie widać żadnej rysy.

Polerowanie samochodu jest procesem nieodwracalnym. Dlatego nie warto ryzykować samodzielnym wykonaniem tego procesu i zlecić go specjalistom. Jesteśmy w stanie przywrócić świetność każdego, nawet najbardziej zniszczonego lakieru. Usługę wykonujemy w sposób bezpieczny i kontrolowany, a efekt cieszy każdego klienta. Dobrze przeprowadzona korekta lakieru przywraca satynowy blask, podbija głębię koloru, nadaje połysk oraz usuwa wszystkie niedoskonałości z karoserii.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową samochodów osobowych i dostawczych, gotówkowo i bezgotówkowo w ramach szkody z OC/AC, odbudową lub wymianą elementów blacharskich, renowacją lakieru poprzez lakierowanie lub polerowanie oraz mechaniką w zakresie napraw eksploatacyjnych.

Zalety korzystania z naszej oferty:

 • mamy wieloletnie doświadczenie w branży,
 • służymy rzetelną i fachową poradą,
 • nasze usługi sprawią, że Twoje auto znów nabierze blasku,
 • zapewniamy kompleksowe usługi w jednym miejscu,
 • na nasze usługi dajemy gwarancję,
 • zapewniamy krótkie terminy napraw,
 • oferujemy samochody zastępcze.
© Copyright 2022 Gampcar