Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Blacharstwo samochodowe - Kraków

Firma Gampcar świadczy usługi związane z blacharstwem samochodowym na terenie Krakowa. Naprawiamy części aut z blachy wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy realizujemy zlecenia z najwyższą starannością. Wykonujemy kompleksowe naprawy uszkodzonego pojazdu, które są skutkiem:

 • wypadku;
 • kolizji;
 • włamania.

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, jednocześnie służąc fachową wiedzą oraz poradami dotyczącymi różnych możliwości naprawy pojazdu.

 

Wymiana elementów karoserii

Karoseria jest wierzchnią częścią nadwozia pojazdu zazwyczaj wykonaną z blachy stalowej, której celem jest zachowanie estetycznych walorów auta oraz przede wszystkim jego ochrona przed uszkodzeniami występującymi na skutek stłuczki lub niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ponieważ elementy karoserii są szczególnie narażone na uszkodzenia, świadczymy usługi polegające na ich naprawie lub wymianie. Gdy klienci decydują się na wymianę elementu karoserii, to przedstawiamy im trzy możliwości:

 • zamówienie nowej, oryginalnej części z autoryzowanego serwisu samochodów danej marki;
 • użycie zamiennika w postaci nowej części pochodzącej z hurtowni części zamiennych od prywatnych producentów;
 • zamówienie części używanej – najlepiej oryginalnej, nieuszkodzonej, bez śladów rdzy, a także, co istotne, kupionej od którejś z firm trudniących się profesjonalną sprzedażą części używanych.

 

Wiarygodni partnerzy gwarancją jakości usług

Jeśli nie wiesz, skąd najlepiej zamówić część do wymiany, to od nas uzyskasz należytą pomoc. Współpracujemy bowiem z wieloma firmami oferującymi świetnej jakości części, umożliwiając klientowi szeroki i swobodny wybór w tym zakresie. Jedną z naszych największych zalet jest warsztat, który składa się z pomieszczeń naprawczych wyposażonych we wszystkie narzędzia potrzebne do naprawy auta. Dysponujemy zarówno mniejszymi elektronarzędziami, urządzeniami do naprawy karoserii typu spotter, która służy do wyciągania niedużych wgnieceń z uszkodzonym lakierem, jak i maszynami spawającymi mig/mag oraz płytami naprawczymi, potrzebnymi przy poważniejszych uszkodzeniach, gdzie wymagana jest wyjątkowa precyzja pomiarowa.

W ramach realizowanych przez nas usług z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego współpracujemy również z firmą, która zajmuje się profesjonalną wymianą szyb samochodowych. Gwarantujemy więc wysoką jakość usługi, której wykonanie odbywa się na terenie naszego serwisu.

Z tej współpracy korzystamy, gdy:

 • klient zamówi wymianę szyby, która uległa pęknięciu lub porysowaniu;
 • wyjęcie szyby jest wymagane w związku z wykonaniem usługi blacharsko-lakierniczej i ponownym jej wklejeniem po ukończeniu prac.

Na czas naprawy istnieje możliwość użyczenia samochodu zastępczego. Usługa transportowa uszkodzonego pojazdu do naszego serwisu jest w konkurencyjnej cenie, a przy szkodzie OC/AC – realizujemy ją gratis.

Na wszystkie nasze usługi udzielana jest gwarancja.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową samochodów osobowych i dostawczych, gotówkowo i bezgotówkowo w ramach szkody z OC/AC, odbudową lub wymianą elementów blacharskich, renowacją lakieru poprzez lakierowanie lub polerowanie oraz mechaniką w zakresie napraw eksploatacyjnych.

Zalety korzystania z naszej oferty:

 • mamy wieloletnie doświadczenie w branży,
 • służymy rzetelną i fachową poradą,
 • nasze usługi sprawią, że Twoje auto znów nabierze blasku,
 • zapewniamy kompleksowe usługi w jednym miejscu,
 • na nasze usługi dajemy gwarancję,
 • zapewniamy krótkie terminy napraw,
 • oferujemy samochody zastępcze.

Blacharz samochodowy w Nowej Hucie

Nasi blacharze samochodowi mają dużą wiedzę i umiejętności, które pozwalają na dogłębną analizę uszkodzeń pojazdu i potrzeb każdego klienta. Pracownik potrafi ocenić, czy dany element nadaje się do wymiany, czy też wskazana jest jego naprawa. Bogato wyposażony park maszynowy umożliwia nam precyzyjną obróbkę i prawidłowe dopasowanie elementów karoserii. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i techniki blacharskie, dopasowując je indywidualnie do każdego przypadku. W ten sposób dokonujemy skutecznych i opłacalnych napraw samochodów.

Naprawy blacharskie wiążą się z lakierowaniem pojazdów. Jest to szereg procesów prowadzących do utworzenia na pojeździe powłoki lakierowej naprawczej. Nasi lakiernicy samochodowi wykonują lakierowanie pojazdów charakteryzujące się walorami identycznymi, jak powłoka lakierowa, która jest wytwarzana w fabryce, przez producenta samochodu. Stosujemy nowoczesne technologie i posiadamy bogaty park maszynowy naszej lakierni. Jeśli jest taka potrzeba, wykonujemy też spawanie plastiku.

Zajmujemy się od wielu lat usuwaniem uszkodzeń powypadkowych, pomagając doprowadzić do używalności nawet najbardziej zniszczone pojazdy. Cechuje nas dokładność i spostrzegawczość. Zapewniamy dogodne godziny pracy warsztatu oraz dyspozycyjność naszych specjalistów. Oferujemy nasze usługi w konkurencyjnych cenach. Nie narażamy klientów na obawy o dostępność części zamiennych, dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami części do samochodów.

© Copyright 2022 Gampcar