Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Naprawa zderzaków

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową naprawą zderzaków uszkodzonych w wypadkach, kolizjach drogowych i lekkich stłuczkach na parkingach. Bazujemy na kilku metodach, które umożliwiają nam skuteczną renowację tych części:

 

Spawanie zderzaków

Stosowana przez nas technika spawania pękniętych zderzaków posiada wiele zalet. Przede wszystkim ta metoda umożliwia wytworzenie wytrzymałych i stabilnych połączeń, które pozwolą na uniknięcie kolejnych napraw. Ponadto po zespawaniu zderzak możemy poddać również lakierowaniu, dzięki czemu będzie on wyglądać tak jak przed wypadkiem. A ponieważ metoda spawania nie jest specjalnie czasochłonna, Twoje auto bardzo szybko wróci do Ciebie i będzie gotowe do jazdy! Dzięki naszym specjalistom zderzak w Twoim samochodzie będzie nadal prezentować się bardzo estetycznie, zachowując przy tym swoją funkcjonalność.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że naprawa nie zawsze jest możliwa, bo bardzo uszkodzony zderzak może nadawać się tylko do wymiany. Jeśli jednak istnieje taka opcja, to warto z niej korzystać, albowiem wiąże się ona z poniesieniem zdecydowanie mniejszych kosztów niż kupno nowego zderzaka.

© Copyright 2020 Gampcar