Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Naprawa zderzaków - Kraków

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową naprawą zderzaków uszkodzonych w wypadkach, kolizjach drogowych i lekkich stłuczkach na parkingach. Bazujemy na kilku metodach, które umożliwiają nam skuteczną renowację tych części:

 

Spawanie zderzaków

Stosowana przez nas technika spawania pękniętych zderzaków posiada wiele zalet. Przede wszystkim ta metoda umożliwia wytworzenie wytrzymałych i stabilnych połączeń, które pozwolą na uniknięcie kolejnych napraw. Ponadto po zespawaniu zderzak możemy poddać również lakierowaniu, dzięki czemu będzie on wyglądać tak jak przed wypadkiem. A ponieważ metoda spawania nie jest specjalnie czasochłonna, Twoje auto bardzo szybko wróci do Ciebie i będzie gotowe do jazdy! Dzięki naszym specjalistom zderzak w Twoim samochodzie będzie nadal prezentować się bardzo estetycznie, zachowując przy tym swoją funkcjonalność.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że naprawa nie zawsze jest możliwa, bo bardzo uszkodzony zderzak może nadawać się tylko do wymiany. Jeśli jednak istnieje taka opcja, to warto z niej korzystać, albowiem wiąże się ona z poniesieniem zdecydowanie mniejszych kosztów niż kupno nowego zderzaka.

Jak przebiega naprawa zderzaków?

Zderzak jest jednym z najbardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne elementów samochodu. Odpowiada za złagodzenie zderzenia podczas kolizji drogowej. Jest wykonany z tworzywa sztucznego, a jego naprawa jest często świadczoną przez nas usługą.

Procedura naprawy zderzaka składa się z trzech etapów: demontażu, spawania i montażu odnowionego elementu. Przy demontażu może okazać się, że spinki mocujące część również zostały uszkodzone. Wówczas wymieniamy je na nowe. Spawamy elementy zderzaka, używając odpowiednio przygotowanego paska do wykonania tej czynności, który jest elektrodą. Zeszlifowujemy nierówności i montujemy zderzak w pojeździe. Świadczymy także usługi lakierowania zderzaków. Spora część aut ma fabrycznie zamontowane elementy w kolorze nadwozia. Nasz lakiernik samochodowy sprawi, że nie będą one różnić się wyglądem od oryginalnych części.

Po profesjonalnej naprawie zderzaka w naszym warsztacie nie widać spawania. Element ten nie różni się niczym od nowej części. Ma to duży wpływ na estetykę pojazdu. Zespawany zderzak zachowuje swoje właściwości techniczne.

Naprawa małych i średnich uszkodzeń zderzaków jest coraz bardziej popularną usługą, jaką świadczymy w naszym warsztacie. Aktywne systemy zabezpieczeń, montowane w nowoczesnych autach, zapobiegają większym szkodom podczas kolizji drogowych. Zajmujemy się kompleksowo naprawianiem zderzaków. Spawamy pęknięcia, urwane mocowania i zaczepy oraz prostujemy odkształcenia i uzupełniamy ubytki zderzaków. Potrafimy połączyć elementy uszkodzonego zderzaka nawet w najbardziej skomplikowanym kształcie. Stosujemy specjalne mieszanki pasków spawalniczych.

© Copyright 2022 Gampcar