Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Lakiernik samochodowy - Nowa Huta

Gampcar realizuje usługi blacharsko-lakiernicze. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego. Lakierowanie wykonujemy w specjalnej komorze bezpyłowej, używając do tego profesjonalnych materiałów lakierniczych. Na wyposażeniu naszej lakierni posiadamy również promiennik, który dosusza wszystkie warstwy łącznie z lakierem malowanego elementu. Zabieg ten umożliwia zrealizowanie usługi o wysokiej jakości oraz – w przypadku drobnych otarć lub pojedynczych elementów do lakierowania – przyspiesza czas jej realizacji. Nasz świetnie wyposażony warsztat pozwala nam na skuteczną regenerację reflektorów, naprawę zderzaków i innych części nadwozia.

Lakierujemy zarówno karoserię zniszczoną lub porysowaną w wyniku wypadków i stłuczek, jak również zużycia eksploatacyjnego poszczególnych elementów, których skutkiem jest widoczna korozja.

 

Na czym polega lakierowanie samochodu?

Sposób lakierowania zależy od wielkości elementu, który ma być poddany renowacji. Mniejsze części przeważnie są demontowane, a większe muszą być malowane bez zdejmowania ich z pojazdu. Profesjonalni lakiernicy zaczynają pracę od zdjęcia starego lakieru za pomocą materiałów ściernych – najczęściej papieru. W dalszej kolejności myją i odtłuszczają powierzchnię poddaną ścieraniu za pomocą specjalnych preparatów do odtłuszczania lakieru. Po wykonaniu tych czynności oraz nałożeniu podkładu i odczekaniu do jego wyschnięcia, można wreszcie przystąpić do pokrycia powierzchni lakierem właściwym. To jednak nie jest koniec pracy, albowiem gdy już to zrobimy znów należy poczekać aż lakier bazowy wyschnie i potem ponownie nałożyć lakier, ale tym razem bezbarwny. Ostatnim etapem lakierowania jest polerowanie, które zapobiega wystąpieniu jakichkolwiek niedoskonałości i nierówności na karoserii samochodu.

Nie należy zlecać lakierowania niewykwalifikowanym amatorom, którzy nie tylko mogą nie poprawić stanu karoserii, a wręcz go pogorszyć. Malowanie własnymi siłami też jest bardzo ryzykowne, dlatego lepiej powierz swoje auto naszym specjalistom i podziwiaj efekty.

© Copyright 2022 Gampcar