Dokumenty do pobrania:
Oświadczenie sprawcy kolizji

Holowanie pojazdu

Klientom Firmy Gampcar zapewniamy transport uszkodzonego samochodu do do naszego serwisu:

–  gratis przy szkodach z OC / AC,

– w pozostałych przypadkach w konkurencyjnej cenie.

Współpracujemy z firmami zajmującymi się transportem samochodów, posiadającymi profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, by sprawnie wykonać usługę w każdych warunkach.

Bezpieczne holowanie pojazdów

Holowanie pojazdu wymaga konkretnego wyposażenia. Auto powinno spełniać warunki określone w przepisach o ruchu drogowym. Holować można tylko jeden samochód, a za kierownicą musi być osoba, która ma uprawnienia do kierowania pojazdem. Pracownicy firm, z którymi współpracujemy w zakresie holowania uszkodzonego pojazdu, mają wszystkie wymagane uprawnienia do transportu pojazdu. Każda usługa przebiega sprawnie, bez żadnych komplikacji.

Holowanie pojazdu możliwe jest tylko wtedy, gdy uszkodzone auto ma sprawny układ hamulcowy, kierowniczy oraz prawidłowo działające oświetlenie. W dobrym stanie musi być również zawieszenie samochodu. Jeżeli pojazd jest bardziej uszkodzony i nie można go holować, wezwiemy autolawetę, która przetransportuje go do warsztatu samochodowego. Nasza firma oferuje też naprawy z OC i AC.

Dużo problemów stwarza holowanie samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów. Tylko nieliczni producenci aut dopuszczają taką czynność, zakładając, że dystans będzie niewielki. Holowanie takiego pojazdu może mieć negatywny wpływ na jego funkcjonalność. Podczas jazdy pompa pracuje bowiem na sucho i grozi to jej uszkodzeniem. Dlatego zalecamy transportowanie takiego pojazdu tylko przy pomocy lawety.

Warto powierzyć nam usługę przetransportowania danego samochodu, nie martwiąc się o to, że holowanie odbędzie się niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Błędy popełniane przez kierowców w trakcie holowania mogą skutkować mandatem karnym.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową samochodów osobowych i dostawczych, gotówkowo i bezgotówkowo w ramach szkody z OC/AC, odbudową lub wymianą elementów blacharskich, renowacją lakieru poprzez lakierowanie lub polerowanie oraz mechaniką w zakresie napraw eksploatacyjnych.

Zalety korzystania z naszej oferty:

  • mamy wieloletnie doświadczenie w branży,
  • służymy rzetelną i fachową poradą,
  • nasze usługi sprawią, że Twoje auto znów nabierze blasku,
  • zapewniamy kompleksowe usługi w jednym miejscu,
  • na nasze usługi dajemy gwarancję,
  • zapewniamy krótkie terminy napraw,
  • oferujemy samochody zastępcze.
© Copyright 2022 Gampcar